Noclegi Willa Leśna Zakopane

Szczegóły informacji

Noclegi Willa Leśna Zakopane

Leo Rojas zaczaruje Zakopane w czasie majówki

Majówka w Zakopanem to świetny pomysł na spędzenie długiego weekendu. W tym samym czasie będzie tam też Leo Rojas, wirtuoz fletni Pana. Da koncert, o którym już jest głośno.

Zakopane to miejsce, z którego przywozi się piękne wspomnienia. Każdy, kto w tym roku spędzi tam majówkę, będzie miał okazję przywieźć je wyjątkowo miłe. A to dlatego, że 5 maja wystąpi tam Leo Rojas, idol fanów na całym świecie.

Wyjątkowy artysta - kochają go fani z całego świata

Leo Rojas ma indiańskie korzenie, pochodzi z Ekwadoru i wykonuje na fletni rdzenną muzykę Indian Ameryki Południowej oraz znane światowe hity. Leo zdobył sławę w Niemczech wygrywając w 2011 roku tamtejszą edycję programu "Mam Talent!". Dziś jest gwiazdą nie tylko w Ameryce Południowej i swojej nowej ojczyźnie, ale i na całym świecie. Również w Polsce. Na pewno jego wielką fanką jest jego żona, która jest... Polką.

Repertuar Leo Rojasa to połączenie etnicznej muzyki indiańskiej przeplatanej największymi hitami muzyki pop. Jego aranżacje takich hitów jak El Condor Pasa czy Ostatni Mohikanin mają jeszcze większą moc rażenia niż oryginały. To muzyka, która mimo, że jest spokojna, rozpala każdego. Jest w sam raz na majowy wypoczynek.

Koncert Leo Rojasa odbędzie się na Polanie Szymoszkowej na zboczu Gubałówki. A to znaczy, że będzie to na wysokości ponad 1000 metrów nad poziomem morza, co gwarantuje wspaniałe widoki na panoramę Tatr oraz Zakopanego.

Warto dodać, że przed Leo Rojasem wystąpią nasi rodzimi artyści z Podhala - zespół Hajlandery oraz Chór Zespołu Szkół w Michałowicach "Bez Batuty". Koncert poprowadzi znany aktor Włodzimierz Matuszak.

Zapraszamy na muzyczną majówkę do Zakopanego!

powrót

Ostatnie wpisy"XX Zawody o Wielkanocne Jajo"

 Dwudzieste Jubileuszowe Zawody na Starym Sprzęcie o "Wielkanocne Jajo"  

02 KWIETNIA 2018- tradycyjnie w Lany Poniedziałek - Kalatówki


"Puchar Świata w Skokach Narciarskich"

Już w styczniu 2018 roku największe, a zarazem najbardziej prestiżowe zimowe wydarzenie - Puchar Świata w Skokach Narciarskich ponownie zawita do Zakopanego.


"Plaża Gubałówka-kultura z widokiem na Tatry"

Wypróbuj relaksu na Gubałówce! Tam odpoczywa się podwójnie!